VSESLASKOU

Láska je hlavní klíč, který otevírá brány ke štěstí …… ❤️

Category: VSESLASKOU HARMONIE

Tvůj život je tvoje volba

Tvůj život je tvoje volba.

Tři slova, která vám přinesou spokojenost a bohatství – RADOST ~ ÚSPĚCH ~ BOHATSTVÍ.

To jsou slova, která projasní mysl od špatných vašich myšlenek a nálad. Prozpěvujte si tyto slova pro sebe, opakujte si je 10-15 minut.

Začnete se cítit mnohem lépe. Tato slova mají ohromnou MOC, protože představují neviditelné schopnosti podvědomí.

Když změníte své nálady plné strachu, obav a depresí, upraví se tak i vnější okolnosti. Začnete také zpívat svoji tichou píseň VÍTĚZSTVÍ – RADOST, ÚSPĚCH, BOHATSTVÍ.

V NAŠEM ŽIVOTĚ SE STANOU ZÁZRAKY!

VSESLASKOU ❤️ J. Murphy

Vědomá přítomnost

Možná jste si nevšimli, že se ve vašem životě spontánně vyskytují krátké okamžiky, v nichž jste při plném „vědomí, aniž myslíte“.

V takových chvílích jste soustředěni třeba na nějakou manuální činnost či jdete po ulici nebo čekáte ve frontě a uvědomujete si přítomný okamžik tak dokonale, že obvyklý duševní hluk je nahrazen vědomou přítomností. Nebo se díváte na oblohu či někoho posloucháte, aniž k tomu máte jakýkoli vnitřní komentář. Vaše vnímání je úplně jasné, nezamlžené myšlením.

Vaše mysl tyto okamžiky nepovažuje za důležité, protože má na starosti „důležitější věci“. Takové okamžiky nejsou obvykle příliš pozoruhodné, a proto jste si jich nikdy nevšimli.

Ve skutečnosti se vám nemůže stát nic důležitějšího, neboť takové situace jsou počátkem přechodu od myšlení k vědomé přítomnosti.

Zvykněte si na stav „nevědění“. To vás dovede za hranice mysli, neboť mysl se vždycky snaží všechno vysvětlovat a interpretovat. Mysl se bojí, že něco nepochopí. Takže až vám přestane vadit, že něco nevíte, teprve pak jste překročili hranice mysli. Z tohoto stavu se rodí hlubší poznání …

VSESLASKOU ❤️ E. Tolle ~ Ticho promlouvá

Láska je hlavní klíč, který otvírá brány ke štěstí

image

 Vaším úkolem je každým dnem milovat z celého srdce.

Když dokážete co nejvíce milovat a zbožňovat, vyhledávat a pociťovat věci, které milujete, a odvracet se od toho, co rádi nemáte .. výsledkem bude, že vaše zítřky zaplaví nevýslovné štěstí ..

Láska je hlavní klíč, který otvírá brány ke štěstí ……

Vseslaskou ❤️ O. W. Holmes

 

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén